Święto Pieczonego Ziemniaka

16 października uczniowie klasy IIB wraz z wychowawczynią - p. Beatą Kwadrans udali się do Falniowa na   Święto Pieczonego Ziemniaka.  Rodzice zadbali w każdym szczególe, by ten czas spędzić zdrowo, wesoło i przyjemnie.

Zapłonęło  ognisko, zapachniały smażone na kijkach kiełbaski, a w popiele piekły się ziemniaki. Ten dzień był okazją do różnych zabaw, gier, a także obserwacji jesiennej przyrody, a degustacja pieczonych ziemniaków sprawiła wszystkim dużo radości. Zajęcia organizowane na świeżym powietrzu są wspaniałą okazją do aktywnego i zdrowego spędzania czasu wolnego dzieci. Podziękowania za udostępnienie placu zabaw, siłowni zewnętrznej, boiska sportowego i czas poświęcony na  zabawy z uczniami składamy Państwu: Ewelinie Zięba, Dariuszowi Piech, Piotrowi Micuła.