Wiosna! Ach! to Ty!

Prawie od dwóch tygodni trwa kalendarzowa wiosna. Mimo że do tej pory trudno było dostrzec jej pierwsze zwiastuny, to od kilku dni przyroda nadrabia zaległości. Przyleciały już ptaki z dalekich stron i zaczynają wić gniazda.

Pełną para ruszyła też wegetacja roślin. W ramach zajęć unijnych z przyrody uczniowie z klas IIA i IIB wyruszyli w teren by sprawdzić, gdzie już się zadomowiła wiosna i czym już nas zachwyca. W galerii, uchwycone i wykonane przez dzieci zdjęcia wiosennych kwiatów, nabrzmiałych krzewów żółtej forsycji, zielonych źdźbeł traw. Na jednym ze zdjęć nawet udało się uwiecznić pracującą pszczółkę. Wszystkie ujęcia zostały zrobione w pobliżu naszej szkoły, na osiedlu, w przyblokowych ogródkach.