Śpiewamy po angielsku - I to jak pięknie

10 kwietnia w Swojczanach odbył się konkurs piosenki angielskiej "You can sing", w którym nasi reprezentaci........

zdobyli I i III miejsce. Nagrodę główną wywalczyła Gabrysia Paschek z klasy 6A za piosenkę z filmu Merida Walcząca, III zaś miejsce zdobył duet dziewcząt z klasy 7A Agnieszka Rogalska i Magda Gaździcka piosenką Steve Wondera " I just called to say I love You".

Ponadto poza konkursem wystąpiła nasza najmłodsza reperzentatka Alicja Starościak z klasy 4A, która ze względu na regulamin nie mogła wystąpić w turnieju, a która zaprezentowała poziom edukacji muzycznej i językowej naszej szkoły.

Jacek Banasik