Warsztaty Ceramiczne w 0 „A”

21 maja w klasie 0 „A” miejsce miały warsztaty ceramiczne. Przygotowane oraz przeprowadzone zostały pod okiem pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej w Witowicach. Dzieci wykonywały własnoręcznie  gliniane serca, które wręczą osobiście swoim mamom i tatom podczas uroczystości z okazji Dnia Rodziny. W trakcie pracy widać było skupienie oraz zaangażowanie na twarzach uczniów. Każdy chciał, aby jego upominki były najpiękniejsze i sprawiły rodzicom wiele radości.

Po skończonej pracy dzieci mogły też pobawić się w glinie i ulepić coś według własnego pomysłu. Uśmiechy na twarzach oznaczały, że warsztaty sprawiły wiele radości, ale także nauczyły wielu nowych rzeczy. Serdecznie dziękujemy pracownikom Zakładu Aktywności Zawodowej w Witowicach za przeprowadzenie oraz zaangażowanie i pomoc w warsztatach.

Ewa Jamrocha