Pola Nadziei

Uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w kolejnej jesiennej edycji  Pól Nadziei, której celem  jest pomoc  podopiecznym  Hospicjum bł. Bernardyny Jabłońskiej w Miechowie.

Dnia 26.10.2018r  przedstawiciele różych placówek oświatowych, wśród nich i naszej szkoły – klasa 3a wraz z wychowawcą P. Mariolą Naziemiec i Joanną Filipek, przeszli ulicami miasta zachęcając wszystkich do uczestnictwa w wiosennych Polach Nadziei, które corocznie organizuje Hospicjum. Następnie na dziedzińcu budynku hospicjum wszyscy zebrani  zasadzili cebulki żonkilowe – symbol Nadziei na lepsze jutro dla osób terminalnie chorych i samotnych.

Joanna Filipek