Trzecie miejsce w województwie

Zawodniczki Szkoły Podstawowej Nr 2  oddziałami gimnazjalnymi zdobyły brązowe medale w igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej.

W finale wojewódzkim nasze zawodniczki zajęły III miejsce, nie ponosząc żadnej porażki.

Aby wystąpić w Finale Wojewódzkim nasze piłkarki zdobyły Puchar Powiatu Miechowskiego, wygrywjąc wszystkie mecze (z Gołczą, Dziaduszycami, Racławicami i Książem Wielkim). Nagrody w Turnieju Powiatowym ufundował Powiat Miechowski.

Kolejny etap – zawody szczebla rejonowego, rozegrano w Krzeszowicach 17 października 2017 r. Nasze zawodniczki pokonały wszystkie rywalki – Skawinę 2-1; Niepołomice 4-3; Leszczynę 2-1 i Pałecznicę 2-0.

W Finale Wojewódzkim nasze zawodniczki nie przegrały żadnego meczu: pokonały Tarnów 4-0 oraz zremisowały z Trzemeśnią 1-1; Piotrowcami 1-1 i Jelną 0-0. Gole w turnieju finałowym zdobyły: Natalia Janus 2, Sara Banach 2 i Natalia Nastarowska 2.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Trzemeśnia

II miejsce – Jelna

III miejsce – Miechów

Tak więc nasza drużyna ukończyła halowy sezon 2017 z imponującym bilansem 9 zwycięstw, 3 remisy i 0 porażek.

Drużyna grała w składzie: Emilia Nastarowska, Natalia Nastarowska, Patrycja Komenda, Nikola Komenda, Natalia Janus, Sara Banach, Emilia Gawlikowska, Gabriela Zięba, Martyna Kurkiewicz i Weronika Zagórska.

Trenerem drużyny jest Dariusz Skrzyniarz.