Tak, pomagam!!!

Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariatu aktywnie włączyli się w organizowaną przez Caritas ogólnopolską akcję „Tak, Pomagam”. W sobotę 9.12.2017 r. Niemal 30 uczniów wraz opiekunami samorządu panią Jadwigą Pasek i panem Jackiem Banasikiem oraz wolontariuszami Caritas Miechów zbierało produkty spożywcze w sklepach mieszczących się na terenie Miechowa. Uśmiech i zaangażowanie naszych uczniów motywowały klientów do wspierania osób potrzebujących.

"Pragnę bardzo podziękować wszystkim tym, którzy potrafią podzielić się żywnością z potrzebującymi – to ważny dar serca, dzięki któremu uciążliwe wiele osób potrzebujących przeżyje te Święta odrobinę weselej. Najubożsi nas potrzebują, dlatego zwracam się z próbą o tę podstawową pomoc, by mogli oni cieszyć się spokojniejszym jutrem" – powiedział ks. Marcin Iżycki, Dyrektor Caritas Polska.