Nagroda Naczelnika Poczty Polskiej

To już trzeci rok, kiedy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Miechowie pamiętają o pięknej tradycji wysyłania kartek świątecznych. Uczniowie SP nr 2 pod opieką p. katechety Grzegorza Jurczyńskiego przygotowali ilustracje świąteczne oraz życzenia,

które zostały umieszczone na tradycyjnej kartce pocztowej. Jak co roku akcja wysyłania kartek odbyła się pod hasłem „Bądź SMART – napisz POSTCARD”. Dzięki wsparciu Naczelnik Poczty Polskiej w Miechowie p. Jadwigi Zięby, Szkołę odwiedzili pracownicy  Poczty Polskiej w Miechowie. W galowych mundurach odebrali od uczniów świąteczne pocztówki. Autorka wyróżnionej kartki uczennica Julia Turek z klasy 6A została nagrodzona przez  Naczelnika Poczty.  Kartka przygotowana przez Julię została powiększona i przekazana z najserdeczniejszymi życzeniami na ręce Przedstawicieli instytucji Gminy Miechów.