Nagrody dla gimnazjalistów, wyróżnienie dla najmłodszych.

Grupa jasełkowa z naszej szkoły w sobotę, 13 stycznia, wzięła udział w tegorocznym Miechowskim Przeglądzie Widowisk Jasełkowych, organizowanym przez CKiS w Miechowie.

Publiczność z entuzjazmem przyjęła występ młodych artystów, zwłaszcza doceniła gromkimi brawami wykonywane przez dzieci kolędy i pastorałki. Dzieci występowały przy pełnej widowni, a ich występ był przerywany brawami i owacjami.  Zespół jasełkowy otrzymał wyróżnienie, pamiątkowy dyplom i nagrody dla występujących. Miejsca na podium (dokładnie dwa) zdobyły grupy z oddziałów gimnazjalnych funkcjonujących w ramach struktur szkół podstawowych, więc zdobyte wyróżnienie jest wyrazem uznania dla wysokiego poziomu artystycznego przedstawienia prezentowanego przez uczniów kl. III A. Można tylko zadać pytanie, czy powinno się w tej samej kategorii oceniać dzieci 8-9 letnie ( a takie występowały w naszej grupie) z 15-16 letnimi? To pozostawiamy do przemyślenia szanownemu JURY.

Gratulujemy wszystkim aktorom, nauczycielom przygotowującym i rodzicom!

źródło niektórych zdjęć: https://www.facebook.com/CKiS-w-Miechowie-185130521666395/