Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” - pod takim hasłem ruszyła akcja Samorządu zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 2 w Miechowie we współpracy z Green Office Ecologic. Punkt odbioru elektroodpadów przy kotłowni szkolnej czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 800 – 1500. Akcja potrwa tylko do 2 lutego 2018.

Za udział w akcji atrakcyjne nagrody pod warunkiem jednak, że uda się zgromadzić odpowiednią ilość zużytego sprzętu. Zapraszamy do współpracy. Masz okazję pozbycia się niepotrzebnych lub popsutych urządzeń elektrycznych. Przystępując do akcji wspierasz również naturalne środowisko ponieważ zgromadzone elektrośmieci zostaną fachowo zutylizowane lub poddane recyklingowi.