Naszym Babciom i Dziadziusiom!

Dzień  Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzeni są Oni szczególnymi dowodami miłości.      W naszym przedszkolu uroczyste spotkanie z okazji Święta Babci i Dziadka  odbyło się  24 stycznia  w tym dniu na twarzach przedszkolaków widać było ogromną radość , skupienie oraz nutkę niepokoju. Dzieci wraz z paniami przygotowały część artystyczną , na której zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najpiękniej się zaprezentować.

Nie jednej Babci i Dziadkowi łezka kręciła się w oku, a na ustach można zobaczyć było uśmiech. Cała zgromadzona publiczność nagradzała wszystkie dzieci gromkimi brawami. Na koniec występów dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom przygotowane wcześniej prezenty i zaprosiły ich na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.