Pierwsza zabawa karnawałowa najmłodszych

7 lutego  odbył się bal karnawałowy.  Szkolny korytarz zamienił się w prawdziwą salę balową. W godzinach dopołudniowych  bawili się uczniowie klas 0-III, oraz przedszkolaczki , a po południu starsi uczniowie. Pani Wicedyrektor mgr Jadwiga Pasek przywitała wszystkich obecnych i oficjalnie ogłosiła zabawę karnawałową Anno Domini 2018 za rozpoczętą!

Najmłodsi wystąpili w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy uczniowie i nie tylko( bo nauczyciele i rodzice również) bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. A nad wszystkim czuwał i bawił niezawodny Dj Buzi.