Dzień Babci i Dziadka w zerówkach

9 lutego  w Szkole Podstawowej nr 2 odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci
i Dziadka. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci ale również dla wszystkich babć
i dziadków.  Dzieci z klas 0A oraz 0B zostały przygotowane przez wychowawczynie – Ewę Jamrochę oraz Magdalenę Stawiarską, które sprawowały pieczę nad artystycznym przygotowaniem małych aktorów oraz  przebiegiem spotkania.

W wyznaczonym dniu, w wystrojonej Auli,  pojawiły się babcie oraz dziadkowie zaproszeni przez swoich wnuków. Zebranych przywitał Dyrektor szkoły, Pan Mirosław Czekaj, życząc przybyłym gościom wszystkiego najlepszego. Po rozpoczęciu uroczystości dzieci zaprezentowały występy artystyczne, w postaci recytacji wierszy, śpiewania piosenek, a także tańców i wspólnych zabaw. Był to dzień pełen uśmiechu, radości, wzruszenia oraz dumy. Szczęśliwe i wzruszone twarze babć i dziadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. Po występach obydwu klas oraz wspólnym zaśpiewaniu ,,Sto lat”,  na zakończenie  dzieci obdarowały swoje ukochane babcie i dziadków upominkami, które wcześniej wspólnie przygotowały.

Ewa Jamrocha