Magiczne Mikołajki w Centrum Zabaw „Minilandia”

We wtorek, 4 grudnia dzieci z klasy 0 „A”  wraz z wychowawcą  uczestniczyły w wycieczce do Centrum Zabaw „MINILANDIA” w Miechowie.

Na uczniów czekało tam mnóstwo atrakcji – zjeżdżalnie, baseny kulkowe, armatki z kulkami, karuzele, ruchoma podłoga oraz konsole do gier. Dzieci otrzymały także słodki upominek. Radości oraz zabawom nie było końca. Przy wyjściu padały pytania o powrót w to miejsce, a uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Największą atrakcją dla dzieci okazało się jednak spotkanie ze Świętym Mikołajem. Przybyły gość rozdał wszystkim dzieciom wspaniałe prezenty pytając czy były w tym roku grzeczne , a te bardziej odważne zaprosił do wspólnego zdjęcia.

Ewa Jamrocha – Bogacz