Zwycięski Finał powiatowych igrzysk młodzieży w koszykówce

W Turnieju Powiatu Miechowskiego w koszykówce chłopców drużyna Naszej szkoły odniosła zwycięstwo, pokonując wszystkie drużyny, które stanęły do rywalizacji.

Do rywalizacji o tytuł Mistrza powiatu miechowskiego w koszykówce chłopców stanęły drużyny z Książa Wielkiego, Książa Małego, Dziaduszyc, Gołczy oraz nasza SP 2 Miechów.

W turnieju rozegranym 19.10.2017 roku w hali w Książu Wielkim drużyna Sp2 Miechów nie miała sobie równych, zakończywszy zmagania z kompletem zwycięstw.

Do Miechowa z okazałym pucharem i przepustką do turnieju rejonowego wrócili reprezentujący naszą szkołę: Haluch Mikołaj, Kiljan Wojciech, Komenda Filip, Kulisa Kacper, Maciąg Tomasz, Mucha Karol, Piwowarski Mateusz, Zielonka Marcin.

Opiekunem drużyny jest Pan Król Piotr.