Szkoła Podstawowa nr 2 w Miechowie

Szkoła Podstawowa nr 2 w Miechowie

32-200 Miechów

os. Generała Wł. Sikorskiego 15A

Tel.: (41) 383-05-97

KADRA

 

mgr Małgorzata Banasik

mgr Małgorzata Banasik 

Nauczany przedmiot: Edukacja wczesnoszkolna, Terapia pedagogiczna, Gimnastyka korekcyjna

Kwalifikacje dodatkowe:Ekspert Ministerstwa Edukacji Narodowej do spraw edukacji wczesnoszkolnej

 

Jacek Banasik

mgr Jacek Banasik 

Nauczany przedmiot: Język angielski,

Kwalifikacje dodatkowe:Technika, Egzaminator OKE, Ekspert Ministerstwa Edukacji Narodowej do spraw nauczania języka angielskiego, Zarządzanie Oświatą.

 

Borkowska Agnieszka

mgr Agnieszka Borkowska 

Nauczany przedmiot: Matematyka

Kwalifikacje dodatkowe:Język polski

 

          mgr Barbara Borucka

Nauczany przedmiot: Język angielski

 

 

mgr Grażyna Cerek

mgr Grażyna Cerek

Nauczany przedmiot: Przyroda

Kwalifikacje dodatkowe: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Geografia

 

    

           mgr Agnieszka Czarnecka

Nauczany przedmiot: Język niemiecki

 

           mgr Krzysztof Drdzeń

Nauczany przedmiot: Język angielski

 

           mgr Joanna Dróżdż

Nauczany przedmiot: Fizyka

 

          mgr Beata Dubrownik

Nauczany przedmiot: Wychowanie fizyczne

 

          mgr Danuta Dudzik - Pycia

Nauczany przedmiot: Wychowanie fizyczne

 

          mgr Małgorzata Dziura

Nauczany przedmiot: Historia

 

          mgr Ewelina Faracik

Nauczany przedmiot: Oligofrenopedagogika

 

 

          mgr Dorota Gajos

 Nauczany przedmiot: Język polski

Kwalifikacje dodatkowe: Tyflopedagogika, Informatyka, Oligofrenopedagogika

 

          mgr Agnieszka Gryla

Nauczany przedmiot: Język angielski

 

         mgr Elżbieta Hausner

Nauczany przedmiot: Edukacja wczesnoszkolna

Kwalifikacje dodatkowe:Oligofrenopedagogika

 

         mgr Dorota Hołda

 Nauczany przedmiot: Język polski

 

mgr Anna Horyń

mgr Anna Horyń

Nauczany przedmiot: Edukacja wczesnoszkolna

Kwalifikacje dodatkowe: Edukacja informatyczna

 

mgr Ewa Jamrocha

Nauczany przedmiot: Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego

 

mgr Grzegorz Jurczyński

Nauczany przedmiot: Religia

 

          mgr Jacek Jurkowski

Nauczany przedmiot: Historia

 

          mgr Małgorzata Kałwa

Nauczany przedmiot: Matematyka

Kwalifikacje dodatkowe: Informatyka

 

          mgr Stanisław Kara

Nauczany przedmiot: Technika, Informatyka

  

mgr Małgorzata Kielian

mgr Małgorzata Kielian

Nauczany przedmiot: Edukacja wczesnoszkolna

Kwalifikacje dodatkowe:Oligofrenopedagogika

 

           mgr inż. Alina Kmita

Nauczany przedmiot: Matematyka

 

           mgr Ewa Kowalczuk

Nauczany przedmiot: Język polski

Kwalifikacje dodatkowe: Surdopedagogika

 

           mgr Barbara Kowalczyk

Nauczany przedmiot: Pedagogika Opiekuńczo- Wychowawcza

Kwalifikacje dodatkowe: Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna

 

                        mgr Elżbieta Krawczyk

Nauczany przedmiot: Język angielski

 

          mgr Piotr Król

Nauczany przedmiot: Wychowanie fizyczne

 

mgr Monika Kruszec

mgr Monika Kruszec

Nauczany przedmiot: Edukacja wczesnoszkolna

  

mgr Beata Kwadrans

Nauczany przedmiot: Edukacja wczesnoszkolna

 

mgr Elżbieta Łojan

mgr Elżbieta Łojan

Nauczany przedmiot: Edukacja wczesnoszkolna

 

             

          mgr Ewa Manterys

Nauczany przedmiot: Wychowanie fizyczne

 

          mgr Andrzej Manterys

Nauczany przedmiot: Wychowanie fizyczne

 

          mgr Małgorzata Moskwa

Nauczany przedmiot: Historia

 

mgr Agnieszka Nacewska

Nauczany przedmiot:

Kwalifikacje dodatkowe:

 

 

               mgr Jolanta Napora

Nauczany przedmiot: Wychowanie fizyczne

 

               mgr inż. Jarosław Naziemiec

Nauczany przedmiot: Matematyka

 

Naziemiec Mariola

mgr Mariola Naziemiec

Nauczany przedmiot: Edukacja wczesnoszkolna

 

mgr Anna Nowak

Nauczany przedmiot:

Kwalifikacje dodatkowe:

 

        mgr Joanna Nowak

Nauczany przedmiot: Język polski

 

Pasek Jadwiga

mgr Jadwiga Pasek

Nauczany przedmiot: Język polski, Historia

Kwalifikacje dodatkowe: Egzaminator OKE

 

          mgr Anita Pasich

Nauczany przedmiot: Język niemiecki

 

mgr Alicja Pasternak

Nauczany przedmiot: Edukacja wczesnoszkolna

mgr Dorota Pawłowska

mgr Dorota Pawłowska

Nauczany przedmiot: Matematyka

 

mgr Lucyna Piec

mgr Lucyna Piec

Nauczany przedmiot: Przyroda, Biologia, Wychowanie do życia w rodzinie

Kwalifikacje dodatkowe: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

 

          mgr Zofia Piechowicz 

Nauczany przedmiot: Informatyka

Kwalifikacje dodatkowe: Oligofrenopedagogika

 

          mgr Ewa Pituch

Nauczany przedmiot: Wychowanie fizyczne

 

         mgr Jolanta Piwowarska - Bazior

Nauczany przedmiot: Język angielski

 

mgr Beata Pogoń

mgr Beata Pogoń

Nauczany przedmiot: Język polski

 

           mgr Konrad Ptak

Nauczany przedmiot: Muzyka

 

           mgr Mateusz Sobecki

 Nauczany przedmiot: Biologia, Chemia

Kwalifikacje dodatkowe: Zarządzanie Oświatą, Egzaminator maturalny OKE z biologii.

 

           mgr Mariola Sosnowska

Nauczany przedmiot: Matematyka

 

           mgr Urszula Stańczyk

Nauczany przedmiot: Geografia

 

           mgr Jerzy Starnawski

Nauczany przedmiot: Język angielski

 

           mgr Małgorzata Strzelec

Nauczany przedmiot: Język polski

 

Justyna Szarek

mgr Justyna Szarek

Nauczany przedmiot: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

 

          mgr Marta Szarek

Nauczany przedmiot: Wychowanie fizyczne

 

          mgr Dariusz Szlachowski

Nauczany przedmiot: Muzyka

 

mgr Bożena Węgrzynowicz

Nauczany przedmiot: Pedagogika Opiekuńczo- Wychowawcza

 

 

mgr Justyna Wiąckiewicz

Nauczany przedmiot: Religia

 

           mgr inż. Maria Włosek

Nauczany przedmiot: Chemia

 

mgr Wioletta Zielonka

mgr Wioletta Zielonka

Nauczany przedmiot: Wychowanie fizyczne, Plastyka

 

 

mgr Lidia Żelazna

Nauczany przedmiot: Oligofrenopedagogika