Dzisiaj na tablicy

KOMUNIKAT

Informujemy, że zgodnie z kalendarzem naszej szkoły 2 maja 2024 roku (czwartek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas 1-8.

Przedszkole i oddziały zerowe pracują bez zmian.

Prosimy rodziców/opiekunów, którzy pracują o informację, czy jest potrzeba  zorganizowania w tym dniu zajęć opiekuńczych dla dzieci.

Ze względów organizacyjnych informację prosimy przekazać najpóźniej  do dnia  29 kwietnia (poniedziałek) do wychowawcy świetlicy lub nauczyciela wychowawcy.

Gotowe wnioski można pobrać ze strony internetowej szkoły lub otrzymać   w świetlicy.

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie terminu zgłoszeń.

Szkoła w tym dniu nie zapewnia dowozu.