Życzenia, gratulacje i nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

16 października Burmistrz Miechowa Dariusz Marczewski spotkał się z nauczycielami z terenu gminy Miechów i podziękował wszystkim pedagogom za poświęcenie z jakim wykonują swoją pracę, życząc dalszych sukcesów zawodowych, zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.

Podczas spotkania burmistrz wręczył nagrody nauczycielom, którzy w sposób szczególny wyróżniają się pracą dydaktyczną. Nagrodą Burmistrza zostali uhonorowani następujący nauczyciele naszej szkoły: Mariola Naziemiec, Urszula Stańczyk, Ewa Manterys oraz Piotr Król.
Słowa podziękowań do obecnych na sali nauczycieli skierowali także dyrektorzy szkół i przedszkoli z gminy Miechów, wręczając swoim pracownikom nagrody dyrektora. Nagrody pana Dyrektora Mirosława Czekaja otrzymali: Jadwiga Pasek, Małgorzata Kałwa, Jarosław Naziemiec, Ewa Pituch, Jolanta Bogacz, Anna Więcławek, Dorota Gajos, Joanna Nowak, Jacek Banasik, Monika Kruszec, Anna Horyń, Bożena Węgrzynowicz i Agnieszka Nacewska.