Aż troje finalistów z Dwójki…

Z ogromną radością informujemy, iż 7 listopada troje uczniów reprezentowało naszą szkołę  w finale  wojewódzkim VI Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii…” Uczniowie przeszli wcześniej  eliminacje szkolne i po weryfikacji prac znaleźli się wśród sześćdziesięciorga najlepszych w swych kategoriach wiekowych.  W etapie szkolnym dyktanda  uczestniczyło ponad 16 tysięcy uczniów z Małopolski i 38 tysięcy z pięciu sąsiednich województw!

Nasi finaliści:
w kategorii klas IV-VI:
Dominika Bałazy ( kl.Va - opiekun Beata Pogoń)
wśród klas starszych:
Maciej Jędrychowski ( kl.VIIIc- opiekun Jadwiga Pasek)
Patrycja Rosół ( kl. IIIb gimnazjum- opiekun Małgorzata Strzelec)

Po finałowych zmaganiach uczestnicy i opiekunowie wysłuchali dedykowanego im koncertu  w wykonaniu uczniów i nauczycieli Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie.
Wyniki finału wojewódzkiego już wkrótce.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!