DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

Tegoroczny ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ w naszej szkole został zorganizowany przez dwoje uczniów naszej szkoły: Natalię Marynkę i Macieja Jędrychowskiego z klasy 8c. Na ten dzień organizatorzy przygotowali kilka miłych niespodzianek. Od samego rana serwowali ,na dzień dobry, karteczki – losy z krótkimi tekstami nt. życzliwości.

Na szkolnych murach można było przeczytać różne życzliwe myśli. Funkcjonowała również tradycyjna poczta życzliwości. Grupa ósmoklasistów wybrała się z życzliwymi balonikami do zerówkowiczów, aby im je wręczyć wraz z serdecznymi słowami.

Dzięki życzliwości Natalii i Macieja, którzy podarowali swój cenny czas , aby  przygotować i przeprowadzić  w naszej szkolnej społeczności ten dzień, przypomnieliśmy sobie kilka prostych, ale jakże cennych zasad życia, przy pomocy których może ono stawać się lepsze, radośniejsze i piękniejsze.

Dziękujemy Natalii i Maciejowi za to wszystko i życzymy im, aby życzliwość, którą promieniują wokół siebie, powracała do nich ze zwielokrotnioną siłą!

Joanna Filipek