Przedświąteczne warsztaty

19 grudnia (środa) klasa 0 „A” wraz z wychowawczynią  uczestniczyła w kolejnym wyjeździe na warsztaty organizowane przez Zakład Aktywności Zawodowej w Witowicach. Tym razem tematyka dotyczyła Świąt Bożego Narodzenia. Na miejscu  na uczniów czekały gipsowe szopki, które zostały wcześniej przygotowane przez  pracowników zakładu . Dzieci otrzymały specjalne farbki, pędzelki i zaczęły tworzyć swoje świąteczne prace. Przy ozdabianiu szopek na twarzach dzieci wciąż gościł uśmiech. Wszyscy byli dumni z wykonanych przez siebie prac.

Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i zaangażowanie wszystkim Pracownikom Zakładu Aktywności Zawodowej w Witowicach.

Ewa Jamrocha – Bogacz