Akcja "Bezpieczna droga do szkoły"

13 września br. w naszej szkole pierwszoklasiści wraz w wychowawczyniami spotkali się  z policjantką z Komisariatu Policji  w Miechowie. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w szkole i w domu. Pani Lidia Kozioł, w formie praktycznej, przypomniała podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię.  Następnie wytłumaczyła jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi,  dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia.  Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na zakończenie pierwszoklasiści podziękowali za spotkanie.