Bryły- Szkolny Konkurs Matematyków

Dużym zainteresowanie cieszył się szkolny konkurs Matematycy ubierają choinkę.  Wpłynęło ponad sześćdziesiąt brył, których zadaniem było pełnienie funkcji ozdoby choinkowej. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością, zdolnościami manualnymi i wyobraźnią przestrzenną. Prace zostały wykorzystane przy ubieraniu szkolnej choinki oraz zdobiły szkolną gazetkę.

W kategorii klas 5 i 6 okazali się:

1. Katarzyna Śladowska i Antoni Jędrzejewski
  2. Bartosz Bujak i Aleksandra Krawczyk
  3. Amelia Frukacz

W kategorii klas 7 i 8 zwycięzcami są:

1. Julia Turek
  2. Emilia Wystup i Nikola Janczyk
  3. Zofia Bogacz

Na wyróżnienie zasługują również prace przygotowane przez:

Kingę Soczówkę, Natalię Niemiec, Zuzannę Wilk,  Julię Czaplę, Kacpra Pycię, Krzysztofa Kucalę, Jakuba Zębalę, Mateusza Bujaka, Gabrielę Faracik i Pawła Pigulaka.

Rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się w czasie szkolnej zabawy choinkowej. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Nauczyciel matematyki