Jak się bawić to się bawić!

23 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbyła się noworoczna zabawa choinkowa.  O godzinie 9.00 wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice zgromadzili się na przystrojonym kolorowymi balonami szkolnym korytarzu. Na początku zabawy zebranych powitał
Pan Dyrektor – mgr Mirosław Czekaj.

Po części rozpoczynającej imprezę, wszyscy zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Wszyscy bawili się wspaniale, dzieci i dorośli zgodnie stwierdzili, że z niecierpliwością czekają na kolejną „choinkę”. W czasie trwania zabawy zostały również rozdane nagrody książkowe oraz dyplomy dla wszystkich uczniów, którzy brali udział w konkursie na najpiękniejszą Szopkę.

Za organizację tegorocznej zabawy odpowiedzialni byli wychowawcy klas I - Anna Horyń, Alicja Pasternak oraz Ewa Jamrocha – Bogacz. Za dekorację korytarza składamy serdeczne podziękowania rodzicom klas 1A, 1B  a także 1C. Podziękowania składamy także  DJ-owi, Panu Tomaszowi Buzale.