Rozpoczął się rok szkolny 2020/2021. Po prawie półrocznej przerwie 568 uczniów wróciło do Szkoły Podstawowe nr 2 w Miechowie.  I jak powitać wszystkich, którzy są zmęczeni zdalnym nauczaniem? Powiemy tak.

Uczniaki! To do Was  kierujemy nasze serdeczne słowa.  Tak długich wakacji nigdy nie było. Czas wziąć się do pracy. Kadra „Dwójki” Wam to obiecuje. Będziemy o Was walczyć. Nie tylko dlatego, że nam za to płacą. Ale dlatego, że mamy do Was słabość. Oczywiście, liczymy na entuzjazm Rodziców i Wasz.

Pandemia spowodowała,  że  wprowadzono procedury bezpieczeństwa. Maseczki, dezynfekcja dłoni, dystans społeczny, przecież  to podstawowe wymogi,  jakim musimy sprostać. I nie możemy tego lekceważyć, bo w grę wchodzi nie tylko Wasze bezpieczeństwo, ale także najbliższych, przez Was kochanych.

Ponieważ w murach szkoły szczególnie tego dnia  serdecznie witamy  dzieci z „zerówki” , oddziałów przedszkolnych oraz pierwszoklasistów, Dyrektor Szkoły -  Pan Mirosław Czekaj przedstawił informacje o organizacji roku szkolnego 2020/2021 oraz procedury bezpieczeństwa, które  obowiązują w naszej szkole.  Te wszystkie działania służyć mają temu, byście kochane szkraby, czuły się wśród nas bezpiecznie.

Czego życzył Dyrektor SP nr 2 w Miechowie?

Wszystkim  uczniom  życzył,  aby  nowy  rok  szkolny  przyniósł  im  same  sukcesy  i  jak najlepsze  oceny.  Rodzicom  życzył  wiele  zadowolenia  i  radości  z  osiągnięć  ich  pociech  i zaprosił  do  wspólnej  pracy  na  rzecz  dzieci  i  szkoły.  Gronu  Pedagogicznemu  i  wszystkim  pracownikom szkoły życzył sukcesów i satysfakcji z pracy zawodowej.

Dyrekcji Szkoły Podstawowej również życzymy wytrwałości i odwagi w podejmowaniu trudnych decyzji w tak ciężkich czasach.