11 chłopców w klasie mamy i nikomu ich nie oddamy!!! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka!

Dzień  Chłopaka w klasie I B stał się świetną  okazją do integracji zespołu klasowego oraz wspólnej zabawy.

Chłopcy otrzymali od koleżanek samochodziki – zabawki oraz pyszne batoniki na osłodę podniebienia.

Trójka Klasowa Rodziców( pięknie dziękujemy Uśmiech)zadbała o to, aby ten dzień był wyjątkowy nie tylko dla męskiej części klasy. Również dziewczynki otrzymały słodkie batoniki.

Wspólne świętowanie wpłynęło na pozytywną atmosferę w zespole klasowym, co jest niezwykle ważne w budowaniu właściwych relacji między dziećmi, które miesiąc temu rozpoczęły naukę w szkole i tym samym nowy etap swojego życia.