,,Mam prawo do ….ciszy”

W połowie maja podsumowaliśmy konkurs, który został zorganizowany w ramach innowacji pedagogicznej ,,Mam prawo do….ciszy”.

Wszystkie wiersze, rymowanki oraz prace plastyczno – techniczne, które  wykonali nasi uczniowie, zostały docenione i nagrodzone. Celem konkursu było uświadomienie uczniom, jakim zagrożeniem jest hałas nie tylko dla człowieka, ale także dla zwierząt oraz jakie korzyści przynosi atmosfera ciszy. W dobie pandemii covid 19 stało się to jeszcze bardziej widoczne. Przymusowa izolacja ludzi w domach, mniejszy ruch w miastach i na ich obrzeżach miał jedną niewątpliwą korzyść. Wiele zwierząt zwabionych ciszą zaczęło zaglądać do naszych ogródków. To one jako pierwsze doceniły zalety ciszy. Może i nam uda się choć częściowo wyeliminować hałas.

Nagrody otrzymali:
Uczniowie z klas I-III
Mateusz Łoś kl. Ia
Kornelia Kopeć kl. IIa
Alicja Piwowarska kl.IIIa
Aleksander Włodarczyk kl. IIIa
Oskar Walczak  kl.IIIa
Jakub Pasek  kl.IIIa
Nikodem Dunal  kl.IIIa
Julia Micek kl. IIIc
Praca zbiorowa kl.IIb - Kamila Balik, Agata Kolodziej, Maja Wąchocka, Adrian Bałazy, Michał Skopowski,  Dominik Soboń, Patryk Ciełowicz, Filip Nowak.

Uczniowie z klas IV-VIII
Olga Będkowska – kl.Va
Mateusz Burzyński – IVc
Cyprian Gamrat kl.VIa
Gabriel Wachowicz kl.VIa

Gratulujemy laureatom konkursu. Nagrodzone prace znajdują się na gazetce na II piętrze w budynku klas I-III oraz na korytarzach szkolnych.

Koordynatorzy innowacji i organizatorzy konkursu: M. Banasik, J. Pasek, J. Banasik