Powrót do nauki stacjonarnej czyli po prostu ,,W szkole”

Kolejny już w tym roku szkolnym powrót  (po nauce zdalnej – pandemia) do nauki stacjonarnej był wyczekiwany i radosny szczególnie przez najmłodszych uczniów. Nawet najciekawsze zajęcia przez internet nie zastąpią kontaktu z rówieśnikami.

Dodatkowo czekały na uczniów atrakcje w postaci gier i zabaw dydaktycznych. Korytarz stał się miejscem nie tylko odpoczynku, ale także nauki przez zabawę. Zakupione przez Dyrekcję gry pozwalają doskonalić umiejętności z różnych dziedzin, jednocześnie wyciszając, co świetnie wpisuje się w program innowacji pedagogiczno-wychowawczej wdrażanej od kilku lat w naszej szkole. Gry cieszą się ogromnym zainteresowaniem i sprawiają dużo radości co widać na zdjęciach.
                                       Dziękujemy za uatrakcyjnienie nie tylko przerw.
Uczniowie i Nauczyciele.