Ku Wolnej Polsce

We wtorek 28 września 2021 roku uczniowie naszej szkoły – Olaf Gajos (kl.7a), Maciej Nacewski (kl.7c), Katarzyna Pogoń (kl.8c), Katarzyna Śladowska (kl.7b), Zuzanna Wilk (kl.7c) – wzięli udział w XVIII edycji konkursu „Ku Wolnej Polsce”. Za pośrednictwem łącza internetowego udzielali odpowiedzi na pytania konkursowe z wiedzy historycznej na temat „Polacy na frontach II wojny światowej w oparciu o kwerendę autentycznych dokumentów wojskowych sierżanta Jana Kobylca z Samodzielnej Brygady Karpackiej”.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas uroczystej gali wręczenia nagród laureatom konkursu „Ku Wolnej Polsce” w Szkole Podstawowej w Bukowskiej Woli; wyniki zostaną zamieszczone na stronie ww. szkoły i w prasie lokalnej