II miejsce Michała Włodarczyka

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły  Michał Włodarczyk zajął II miejsce w Ogólnopolskim  Konkursie  Plastycznym  „Cztery żywioły w lasach”

Konkurs odbywał się w ramach projektu edukacyjnego pt. „Zagrożenia ekosystemów leśnych – klęski i przeciwdziałanie”, który był dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Głównym celem Konkursu była t promocja i popularyzacja wiedzy nt. przyczyn oraz skutków klęsk żywiołowych spowodowanych przez czynniki biotyczne i abiotyczne w polskich lasach, jak również pogłębianie wiedzy na temat działań podejmowanych przez leśników w celu zachowania trwałości i ciągłości lasów w Polsce, mających na celu zapobieganie i ograniczenie skutków tych klęsk.

Michała, nagrodzona  praca nosiła tytuł „Płomienie niosą śmierć”

Opiekunem ucznia jest pani Wioletta Zielonka.