,,Jak się bawić to tylko z harcerzami”

Wtorkowe popołudnie 30 maja upłynęło nam na beztroskiej zabawie, którą naszym uczniom zorganizowali harcerze z Drużyny Wędrowniczej ,,3 DSH” działającej w Liceum Ogólnokształcącym w Miechowie.

Pod świetnym kierownictwem drużynowego druha Maćka Kmery, przybocznych Zosi Pałygi i Gabrysi Paschek (byłych uczennic naszej szkoły i moich ,,zawsze malutkich dziewczynek”- bowiem z dumą mogę stwierdzić, iż byłam wychowawczynią tych wspaniałych druhen), wraz z członkami patrolu nie tylko pląsaliśmy przy muzyce, bawiliśmy się, ale także wykazaliśmy się niezwykłymi umiejętnościami plastycznymi. Przeogromna dawka ruchu i śmiechu,  niezwykłe poczucie humoru,  to wartości, którymi nas obdarowali  harcerze. To także czas spędzony w gronie przyjaciół, który dostarczył uczniom pozytywnej energii na kolejne dni. Ci młodzi ludzie udowodnili, że można świetnie się bawić bez telefonów i komputerów, chyba, że używa się telefonu do robienia zdjęć.  Właśnie na nich widać jak się bawiliśmy. Udowodnili także, że zabawa łączy ludzi, niwelując barierę kulturową między młodymi z różnych krajów.

Serdecznie  dziękujemy drużynowemu Maćkowi, przybocznym Gabrysi i Zosi oraz wszystkim harcerzom. Szczególne podziękowania składamy druhowi harcmistrzowi Adamowi Kani, opiekunowi drużyny.

Druhna harcmistrz: Małgorzata Banasik