W Leśnym Zaciszu

13 czerwca mieliśmy okazję poszerzania wiedzy na temat zwierząt egzotycznych, bowiem zwiedzaliśmy ZOO „Leśne Zacisze” położone w samym środku lasu. Żyje tam ponad 600 szt. Zwierząt przedstawicieli 120 gatunków z sześciu kontynentów. Poruszając się wytyczonymi ścieżkami podziwialiśmy antylopy, oryksy, lemury, kangury i wiele innych.

Ogromny podziw wzbudziły pawie, które prezentowały swoje wdzięki w pełnej krasie, krążąc wokół nas. Po krótkim odpoczynku i karmieniu maluchów mini ZOO odwiedziliśmy lwa i kolejnych przedstawicieli egzotycznego świata. Wspólny grill  zabawa na placu zabaw pełnym różnych atrakcji to czas beztroskiej zabawy. Tu czekała nas niespodzianka, bowiem przywędrowały do nas pawie, które spoufalone poczęstowały się naszym prowiantem znajdującym się w plecakach. Kupione pamiątki zatrzymują wspomnienia i zachęcają całe rodziny do wakacyjnych podróży. Na zakończenie zostaliśmy wychwaleni przez obsługę ZOO, za utrzymanie czystości i kulturę zachowania. Dla nas nauczycieli to największy prezent . Uczniowie klas Ia, Ib, IIa z nauczycielami.