Wyniki egzaminu ósmoklasisty w naszej szkole

W czwartek, 6 lipca 2023 roku, absolwenci Szkoły Podstawowej nr 2 w Miechowie odebrali zaświadczenia, wystawione przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Krakowie, z wynikami egzaminu ósmoklasisty: z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego nowożytnego.

Uczniowie naszej szkoły napisali egzamin ósmoklasisty bardzo dobrze. Średni wynik „dwójki” z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych jest wyższy od średniego wyniku uzyskanego przez uczniów w kraju, w powiecie oraz w gminie. W dziewięciostopniowej skali staninowej średnich wyników nasza szkoła uzyskała: z języka polskiego i matematyki – stanin 6, z języka angielskiego i języka niemieckiego – stanin 7.

Gratulujemy ósmoklasistom, życząc wszystkim dostania się do wymarzonych szkół, dalszych sukcesów oraz niezapomnianych wakacji. Dziękujemy nauczycielom za trud przygotowania uczniów do egzaminów oraz rodzicom za wspieranie dzieci w dążeniu do zamierzonych celów.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2