XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny, który ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

Na korytarzach zostały rozwieszone plakaty z zadaniami. Uczniowie klas młodszych zdawali w tym dniu egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia. Wielu z nich uzyskało tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Było wiele zabaw i gier. Uczniowie klas czwartych i piątej m.in. budowali matematyczne piramidy, grali drużynowo w muchołapki. Dla swoich młodszych kolegów uczniowie klasy 6b przygotowywali plakaty i gry planszowe, a uczennice klasy 7b przygotowały i rozdały balony oraz linijki z tabliczką mnożenia. Uczniowie klasy 3A także aktywnie uczestniczyli w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia.

Akcja edukacyjna sprawiła uczniom mnóstwo radości.