Spotkanie z Mikołajem

W poniedziałkowy, mroźny poranek wyruszyliśmy do Krakowa, by tam w ,,Anikinie” spotkać oczekiwanego przez wszystkie dzieci gościa. Jednak zanim to nastąpiło trafiliśmy do świata zabaw i wyobraźni. Bawiąc się, śpiewając i pląsając odnaleźliśmy ukryty list. Okazało się, że jest to wiadomość właśnie od Mikołaja. Kierując się wskazówkami odwiedziliśmy sale, gdzie przeobraziliśmy się w kotki, lisy i inne zwierzątka, spałaszowaliśmy pyszne gofry, popijając tajemniczym napojem i …w końcu za naszym Aniołkiem trafiliśmy do komnaty Mikołaja. Po wysłuchaniu opowieści o Laponii był czas na pytania, smakołyki, wspólną zabawę i zdjęcie. Oczywiście na zakończenie musieliśmy obiecać, że będziemy grzeczni przez cały następny rok.