Mikołajki w 0B

Mikołajki to szczególny dzień dla każdego dziecka. Już od samego rana na przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Podczas spotkania z Mikołajem, dzieci recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Wyjątkowy Gość obdarował wszystkich wspaniałymi upominkami.

Przedszkolaki chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć, a podczas warsztatów samodzielnie pomalowały figurkę gipsowego Mikołaja. Dopełnieniem wszystkich atrakcji był słodki i ciepły poczęstunek, który umilił nam ten wyjątkowy czas.

Chcielibyśmy wyrazić szczególne podziękowania dla Ochotniczych Hufców Pracy, FHP Wołoch, Firmy Angel i Rodziców za współpracę.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice Gazy za zorganizowanie niezwykłych Mikołajek dla naszych przedszkolaków. Było to wyjątkowe wydarzenie, które sprawiło ogromną radość wszystkim naszym maluchom.

Chcielibyśmy również wyrazić podziękowanie w stronę Pana Macieja Wołocha za wkład w przygotowanie pięknych prezentów i przepysznego poczęstunku dla naszych dzieci.

Nie możemy zapomnieć również o podziękowaniu dla zaangażowanych Rodziców, którzy wspierali nas w organizacji Mikołajek. Dzięki nim wszystko przebiegło sprawnie i z sukcesem.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za tak wspaniałą społeczność i mamy ogromne szczęście, że mogliśmy na nią liczyć.