Drodzy Rodzice!

To z Państwa inicjatywy i dzięki Waszemu wsparciu ,w dniach 12-15 grudnia 2023r. mógł się odbyć w naszej szkole  wspaniały Bożonarodzeniowy  kiermasz.

W jego organizację zaangażowali się wszyscy: uczniowie, nauczyciele Samorząd Uczniowski, pracownicy administracji i obsługi  oraz bardzo duże grono rodziców, którzy najpierw zaangażowali się w przygotowanie szkolnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego, a później wzięli w nim udział.

Wszystkim serdecznie dziękujemy  za wsparcie w postaci świątecznych wyrobów dekoracyjnych: cekinowych i szydełkowych bombek, choinek z piór, z filcu, z szyszek, stroików, aniołków, skrzatów, świeczników, piernikowych ciasteczek i domków oraz innych wyrobów, które zachwycały wszystkich oglądających.

Jesteśmy pełni podziwu dla Państwa pomysłowości, talentów plastycznych i pracowitości.

Dziękujemy zarówno twórcom, jak i szczodrym nabywcom dekoracji świątecznych. Wspólne przygotowanie kiermaszu pozwoliło kultywować tradycję Świąt Bożego Narodzenia, ale i dało świadomość BYCIA RAZEM w budowaniu poczucia bezpieczeństwa i wspólnoty.

Szczególne podziękowania składamy na ręce Pani Katarzyny Seweryn przewodniczącej Rady Rodziców, a także Paniom z trójek klasowych, które koordynowały cały projekt i osobiście poświęciły swój czas, żeby całe przedsięwzięcie sprawnie przeprowadzić.

Dziękujemy  także Panu Mirosławowi Grędzie za przekazanie pięknych drzewek choinkowych, które wprowadziły w mury naszej szkoły świąteczny klimat i nastrój.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, wychowawcom, całej społeczności szkolnej a także wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia tego świątecznego kiermaszu.

Z wyrazami uznania

Agata Skrzypczyk, Jadwiga Pasek