Szczególny dzień

„Ten szczególny dzień się  budzi, niosąc ciepło w każdą sień, to dobroci dzień dla ludzi- tylko jeden w całym roku taki dzień...”

Uczniowie klasy 8b wraz z wychowawcą Jolantą Piwowarską- Bazior po raz ostatni w murach naszej szkoły mieli okazję podzielić się opłatkiem podczas dzisiejszego spotkania wigilijnego.  Panie Dyrektorki - Agata Skrzypczyk i Jadwiga Pasek swoją obecnością uświetniły wspólne klasowe świętowanie. Zaproszenie przyjął także ksiądz Ireneusz Kamiński, który przeczytał z pisma świętego Ewangelię o Narodzeniu Pana, wprowadzając wszystkich w ten wyjątkowy, świąteczny nastrój. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim rodzicom a w szczególności: Irenie Rosół, Beacie Marzec-Paulewicz, Barbarze Molendzie i Adamowi Kołodziejowi za zaangażowanie i poświęcony czas oraz za przygotowanie  pysznego dania i słodkich przekąsek.

Ta ostatnia Wigilia klasowa z pewnością powracać będzie w miłych wspomnieniach każdego z jej uczestników.