,,Sportowe wiadomości i nie tylko w 3A”

Cykl ,,Odwróconych lekcji” trwa i… tym razem do akcji wkroczyli chłopcy, którzy postanowili zainteresować piłką nożną nie tylko kolegów, ale i koleżanki. Mateusz i Bartek to zapaleni piłkarze grający zawsze i wszędzie a konkretnie w ,,Pogoni Miechów”.

Chłopcy przygotowali ciekawostki o najlepszych piłkarzach, niezwykłych wydarzeniach oraz uraczyli nas opowieściami z ,,boiska”. Nie wszyscy bowiem wiedzą, że co 30 lat jest przyznawana jest ,,Złota Piłka”, najważniejsze indywidualne trofeum, które przez lata znajdowało się w muzeum Realu, a w 2021 roku ,,Super Złota Piłka” została sprzedana za 187 tys. funtów.  Następnie chłopcy zrobili nam mini test z uważnego słuchania i ku zaskoczeniu wszystkich to Ola Duniec podpowiadała nie tylko koleżankom, ale przede wszystkim naszej pani. Bartek i Mateusz zademonstrowali także model boiska wykonany przez brata Mateusza.

Bardzo dziękuję Mateuszowi Korbanowi i Bartkowi Krzyżkiewiczowi za ogromne zaangażowanie, ciekawostki i przygotowane pomoce. Dziękuję także Rodzicom za pomoc, zaangażowanie i motywowanie dzieci.

P.S. Wspomnieć należy, że chłopcy to nie tylko uzdolnieni piłkarze, ale także wyróżniający się w nauce uczniowie i tu jako wychowawczyni dziękuję także trenerowi chłopców, który zawsze powtarza, że na pierwszym miejscu ma być nauka i motywuje ich do pracy.