JEDNI WYJECHALI , INNI ODNAWIALI

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Miechowie, w czasie, gdy uczniowie wyjeżdżali na ferie zimowe, prowadzone były intensywne prace.

W zeszłym tygodniu zakończył się remont w sali nr 3.

Remont polegał na kilku etapach, które wymagały zaangażowania i umiejętności różnych osób.

Pierwszym krokiem było wymalowanie mebli przez Pana Adama Kołodzieja i Panią Agnieszkę Soboń. Ponadto zostały one ozdobione kolorowymi naklejkami, które wprowadzają radosną i kreatywną atmosferę.

Kolejnym krokiem było wymalowanie sali przez Panów konserwatorów zatrudnionych w szkole oraz Pana Adama Kołodzieja przewodniczącego Rady Klasowej grupy 0B. Przy wyborze koloru radą służyła Pani Aneta Turek.

Dzięki wsparciu Inwestora salę wyposażono również w rolety, które będą ją chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem i zapewnią odpowiednią temperaturę i oświetlenie.

Po zakończeniu remontu w sali szkolnej, pozostało jeszcze jedno zadanie do wykonania: montaż mebli i przygotowanie sali na przyjście dzieci.

W tym zadaniu zaangażowali się Pan Adam Kołodziej  i Pan Kamil Dźwigała, ustawili oni szafki, regały, biurka i krzesła, dbając o to, aby były stabilne i bezpieczne dla dzieci.

Bardzo dziękujemy Rodzicom i Pracownikom szkoły zaangażowanym w to przedsięwzięcie.

Dzięki Państwa pracy sala szkolna zmieniła się nie do poznania. Jest to teraz piękne i przytulne miejsce, w którym dzieci będą mogły się uczyć, bawić i rozwijać.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za czas i zaangażowanie oraz doceniamy wartość wykonanej pracy.