DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

28.02.2024 r przed godziną 17 w naszej szkole zaczęli się zjawiać pierwsi goście zaproszeni na Dzień Otwarty Szkoły. Na auli szkolnej zaproszonych gości powitała Pani Dyrektor Agata Skrzypczyk, która zapoznała rodziców i uczniów z bazą lokalową naszej szkoły, zwróciła uwagę na remonty na zewnątrz i wewnątrz budynku.

Rodzice zostali poinformowani o funkcjonowaniu nowoczesnej stołówki. Na spotkaniu obecna była Pani Bibliotekarka zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotecznych, Pani Kierownik Świetlicy, która opowiedziała o zasadach funkcjonowania świetlicy szkolnej oraz wychowawczynie tegorocznych klas trzecich informujące rodziców o różnorodnych formach pomocy psychologiczno- pedagogicznej działających w naszej szkole, o zajęciach rozwijających uzdolnienia i zainteresowania uczniów, organizowanych konkursach i niezbędnej wyprawce dla ucznia klasy pierwszej. Rodzice wraz z dziećmi mieli okazję zwiedzić szkołę, świetlicę szkolną, bibliotekę, stołówkę, kuchnię szkolną, szatnie oraz sale lekcyjne w których czekały na przyszłych uczniów miłe niespodzianki przygotowane przez nauczycieli. Uczniowie mogli samodzielnie wykonać z ciastoliny i piankoliny ciekawe przedmioty, ozdobić wielkanocne pisanki, wykonać prace plastyczne według własnych pomysłów, pograć w planszówki, ale przede wszystkim poznać rówieśników z którymi może spotkają się już 1 września w naszej szkole.