Za nami dwa "pyszne" miesiące

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 15 marca (w Dniu Piekarza i Cukiernika)obchodziliśmy 2 miesiące od otwarcia naszej kuchni szkolnej.

Po dwóch miesiącach intensywnej pracy możemy się pochwalić, że mamy już zapisaną połowę społeczności uczniowskiej (czyli 300 osób).

Codziennie kuchnia wydaje około 250 posiłków, a łącznie od 15 stycznia- ugotowaliśmy już 7500 obiadów.

W okresie funkcjonowania własnej stołówki szkolnej, dzieci mogły świętować: dzień Rogalika(30.01), Dzień Naleśnika(02.02),Międzynarodowy Dzień Pizzy, Tłusty Czwartek, Dzień Kobiet , czy Dzień Piekarza i Kucharza.

Na każdą z okazji było przygotowane stosowne menu dla uczczenia danego święta.

Do zbilansowanych obiadów serwujemy, poza znanymi i lubianymi owocami sezonowymi jak: jabłka, mandarynki, pomarańcze, grapefruity, banany, kiwi, również owoce egzotyczne typu granaty-ucząc dzieci nowych smaków i aromatów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze obiady były pyszne, zdrowe i kolorowe.

Odpowiadając na Państwa liczne zapytania pragniemy poinformować, że nadal można się zapisywać, przynosząc  wypełnioną kartę zgłoszenia,  dostępną na stronie szkoły w zakładce:” Stołówka” (lub na stoliku przy stołówce szkolnej).

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych posiłków i życzymy:” Smacznego”!!!