Klub Bezpiecznego Puchatka

Bezpieczeństwo uczniów jest priorytetem naszej szkoły. W roku szkolnym 2017/2018  przystąpiliśmy do IX edycji Klubu Bezpiecznego Puchatka  we wszystkich klasach pierwszych. Program  ma na  celu uświadomienie dzieciom rozmaitych niebezpieczeństw, oraz nauczenie, jak ich unikać i jak postępować w razie ich zaistnienia.

Wszystkie pierwszaki otrzymały książeczki przesłane przez organizatora, które będą uzupełniać w trakcie zajęć. Atrakcyjna forma zajęć i ciekawa stronka dla dzieci z różnymi grami i zabawami online sprawią, że dzieci przyswoją i utrwalą sobie ważną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa. Program jest przygotowywany we współpracy z: Wydziałem ds. Nieletnich, Patologii  i Profilaktyki Biura Prewencji Komendy Głównej Policji oraz Wydziałem ds. Profilaktyki w Ruchu Drogowym Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Patronat honorowy sprawuje Komenda Główna Policji.