,, Królowa Śniegu” w Teatrze Ludowym.

,,Trudno wyobrazić sobie świat bez baśni Andersena".

To między innymi dzięki nim dzieci poznają świat wartości, uczą się dobra i bezpiecznie obcują ze złem, a dorośli mogą odbyć sentymentalną podróż do czasu własnego dzieciństwa.” – czytamy w opisie spektaklu, na który wybrali się najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Po obejrzeniu przedstawienia dodamy jeszcze, że była to niezwykła podróż. Szukając z Gerdą Kaja dzieci przeżyły wiele przygód, odwiedziły krainę kwiatów i pałac księżniczki, a wszystko po to, aby w obliczu zła odkryć siłę przyjaźni i miłości. Barwna scenografia, piękne kostiumy , muzyka i oczywiście świetna gra aktorów to dodatkowe atuty spektaklu.

O niezwykłą scenerię zadbała także aura – rankiem spadł bielutki, puszysty śnieg. Królowa Śniegu może śmiało wyruszyć w podróż na swoich saniach.