Podwójny Sukces dziewcząt z 7A

9 maja br. zespół w składzie Agnieszka Rogalska, Aleksandra Skrzyniarz i Laura Skrzyniarz zdobyły 3 miejsce w 8 Międzyszkolnym Konkursie Piosenki w Języku Angielskim zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 86 w Krakowie pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Zmagania stały na bardzo wysokim poziomie o czym świadczy udział ponad 40 uczestników z wielu szkół województwa małopolskiego. Rozdanie nagród zwyciężcom nastąpi 7 czerwca br. na uroczystej gali z okazji 100-lecia szkoły. Jakby tego było mało nazajutrz tj. 10 maja Aleksandra Skrzyniarz i Laura Skrzyniarz oraz Wiktoria Bijak zajęły 1 miejsce w kategorii zespołów w 12 Konkursie Prozy i Poezji Angielskiej co roku organizowanym przez  Szkołę Podstawową nr 1. Dodać należy, że dziewczęta zaprezentowały przedstawienie, które same napisały, wyreżyserowały, wykonały potrzebne rekwizyty i …. doskonale zagrały.

W tym samym konkursie również 1 miejsce w kategorii solistów zajęła uczennica naszej szkoły z klasy 5A Magdalena Rosołek.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jacek Banasik