Finał Konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową 2019

10 stycznia w naszej szkole miał miejsce uroczysty apel, w czasie którego wręczono nagrody w kolejnej edycji Konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową organizowanego przez Parafialny Zespół Caritas w Miechowie. Z tej okazji mieliśmy zaszczyt gościć zastępcę burmistrza Gminy i Miasta w Miechowie pana Andrzeja Banaśkiewicza, proboszcza Parafii Grobu Bożego księdza Franciszka Siarka, panią Grażynę Wilczuk reprezentującą Pocztę Polską, panią Halinę Piskorz dyrektora Szkoły Podstawowej w Jaksicach, przedstawicielki Caritas na czele z kierownikiem panią Urszulą Roszkowską oraz grono laureatów konkursu       ze szkół w Bukowskiej Woli, Jaksic, Pojałowic, Pstroszyc oraz SP nr 2 wraz z opiekunami.

Na początku uroczystości obejrzeliśmy przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów naszej szkoły, następnie zostały wręczone nagrody laureatom konkursu. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodki upominek. Po przemówieniach dyrektora szkoły pana Mirosława Czekaja oraz zaproszonych Gości mogliśmy podziwiać wystawkę, na której zaprezentowane zostały najpiękniejsze szopki wykonane przez wielu uzdolnionych uczniów z poszczególnych szkół.