Program edukacyjny dla dziewcząt „Między nami kobietkami”

31.05.2023, w najbliższą środę odbędzie się prelekcja dla dziewcząt klas VI, VII, VIII, w ramach realizowanego programu "Między nami kobietkami". W załączeniu znajduje się informacja dotycząca organizacji tych zajęć oraz "zgoda rodzica" potwierdzająca udział córki w prelekcji. Rodzice dziewcząt z wyżej wymienionych klas proszeni są o zadeklarowanie udziału dziecka w pogadance. Informacja zwrotna może zostać przedstawiona wychowawcy lub koordynatorowi działań - pani L.Piec.

Program edukacyjny dla dziewcząt „Między nami kobietkami” nr zlecenia MENiS 1378/2002 w ramach zajęć „ Wychowanie do życia w rodzinie” omawia przemiany i problemy wieku dojrzewania. Firma Procter&Gamble od kilkunastu lat wspiera działania edukacyjne szkół w zakresie dojrzewania poprzez autorskie programy adresowane do dzieci szkół podstawowych. Wszystkie były wysoko ocenione zarówno przez nauczycieli jak tez przez Ministerstwo Zdrowia.