Za mundurem dzieci sznurem… czyli Dzień Dziecka z Mundurem w Nadleśnictwie Miechów

Uczniowie klas trzecich z „dwójki” serdecznie dziękują wszystkim Służbom Mundurowym- Policji, Straży Pożarnej oraz Dyrekcji i Pracownikom Nadleśnictwa w Miechowie za zorganizowanie wspaniałej imprezy, która dostarczyła dzieciom niesamowitych wrażeń, emocji i radości.

Uczniowie mieli możliwość zwiedzania i podziwiania wozów i sprzętu strażackiego, policyjnych radiowozów, poznać zasady udzielania pierwszej pomocy, zdobyć wiedzę o tym ,jak prawidłowo zachowywać się w lesie czy też w ruchu drogowym. Ponadto mogli uczestniczyć w ścieżkach edukacyjno- przyrodniczych. Wszyscy uczestnicy byli mile zaskoczeni ogromem atrakcji, gier, konkurencji jakie na nich czekały. Każdy uczestnik otrzymał koszulkę (z logo miechowskich służb mundurowych, Lasów Państwowych), sadzonki drzewek, które zabrali ze sobą. Organizatorzy zadbali również o podniebienie najmłodszych. Były przepyszne gofry, lody o różnych smakach, pieczona kiełbaska. Atmosfera była wyśmienita! Aż nie chciało się wracać do szkoły.