Dziękujemy Panie Czesławie!

„Wszystko się kończy, wszystko przeminie.

I sen się przerwie – słodkie marzenie.

Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie.

I wciąż trwać będzie, a tym jest wspomnienie.”

Po długoletniej pracy na zasłużoną emeryturę odszedł nasz konserwator – świetny fachowiec, „Złota rączka” Pan Czesław Chuma. W naszej szkole przepracował wiele lat. Z sercem dbał o nią i teren wokół niej,  każdego dnia troszczył się o sprawność wszystkich sprzętów szkolnych, a co za tym idzie - o nasze bezpieczeństwo .Wykonał wiele prac remontowych i porządkowych. Wyróżniał się sumiennością, pracowitością, niesamowitą uczynnością a nade wszystko skromnością.

Pani Dyrektor Agata Skrzypczyk serdecznie podziękowała na konferencji Rady Pedagogicznej Panu Czesławowi za Jego wzorową pracę na stanowisku, za rzetelne i solidne wykonywanie wszystkich powierzonych obowiązków.

Słowa podziękowania złożyły również nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej, dla których współpraca z Panem Czesiem  była zawsze przyjemnością.

Życzymy Panu na emeryturze zasłużonego odpoczynku, radości z życia rodzinnego oraz dużo zdrowia i pomyślności w życiu osobistym."