Dzień Nauczyciela wśród najmłodszych…

Od bieżącego roku szkolnego działa w naszej szkole Mały Samorząd Uczniowski. Po wyborach dokonanych przez uczniów przewodniczy mu Aleksandra Książek oraz dwie zastępczynie – Laura Mentel oraz Aleksandra Kania.  Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów

Pierwszym, ale jakże ważnym wydarzeniem dla Małego Samorządu był Dzień Nauczyciela. Z tej okazji wszystkie przedstawicielki oraz urocze uczennice klasy 1A odwiedziły  dyrekcję, grono pedagogiczne klas 1-3 oraz nauczycieli wspomagających proces kształcenia najmłodszych uczniów dwójki. Jako symboliczny upominek, wręczone zostały magnesy z niezwykłym przesłaniem Walta Disney’a „ Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”.  Ten mały, ale jakże wielki gest sprawił wiele radości, wywołał uśmiech na twarzach nauczycieli, którzy byli wdzięczni za pamięć o nich.

Opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego: A. Stępień, E. Jamrocha-Bogacz